Zpět

Příběhy ve znamení touhy

Příběhy ve znamení touhy z pera patnácti českých a slovenských renomovaných spisovatelů a umělců potěší, pobaví, roztouží i dojmou.

Patnáct slavných českých a slovenských osobností připravilo ve spolupráci s  francouzskou kávou Carte Noire unikátní projekt, v rámci kterého se zamýšleli nad slovem TOUHA. Čeští a slovenští čtenáři se tak mohou těšit na originální příběhy z pera renomovaných autorů Jaroslava Rudiše, Haliny Pawlowské, Sáry Saudkové, Kláry Mandausové, Tomáše Hanáka, Kateřiny Janouchové, Ivy Frühlingové, Marka Šindelky, Tamary Heribanové, Evy Urbaníkové, Jozefa Heribana, Kristiny Farkašové, Jozefa Banáše, Olgy Feldekové a Michala Hvoreckého.

Příběhy ve znamení touhy, které vznikaly nad šálkem vůně kávy Carte Noire, budou postupně během následujících týdnů a měsíců představeny českým a slovenským čtenářům. Každých čtrnáct dnů jeden příběh o touze v podání českého, nebo slovenského autora. Poté, co se čtenáři ponoří do posledního roztouženého příběhu, poputují všechny povídky do vydavatelství Mladá fronta, které je partnerem projektu, a které se již nyní těší na knižní vydání všech Příběhů ve znamení touhy.

Na první povídku od Tomáše Hanáka se můžete těšit již 18. 4.